Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Посол України в Республіці Польща М.Мальський взяв участь у роботі XIII Економічного форуму, який 10-12 жовтня відбувся у м. Трускавець (МЗС України)

«Угода про асоціацію – це не тільки наш добробут і нові можливості, це і наша безпека», - наголосив М.Мальський відкриваючи засідання «Європейська співпраця: нові реалії - нові можливості». «У світі глобальних викликів і загроз енергетична безпека є основою безпеки суспільства вцілому, а для нашої держави енергетична безпека – це енергетична незалежність», – наголосив Посол України.

Цьогоріч основною тематикою Форуму стала «Глобалізація та Інтеграція: Виклики і Рішення». У цьому контексті учасники заходу, серед яких Віце-прем`єр-міністр України Олександр Вілкул, Міністр з Європейської та Євроатлантичної Інтеграції Грузії Алекс Петріашвілі, Заступник Міністра економіки Польщі Анджей Диха та Екс-Прем`єр-міністр Автономної республіки Аджарія Леван Варшаломідзе,  обговорили  питання розвитку України у контексті її євроінтеграції, питання розробки нових стратегій в умовах глобальних соціально-економічних змін, модернізації національної економіки, впровадження стратегічних інвестиційних проектів і інноваційних технологій.

У рамках засідань Глобалізація і Інтеграція: Виклики і Рішення», «Технологіфчні та індустріальні парки: успішний досвід і нові можливості», «Українсько-європейська співпраця: нові реалії – нові можливості», «Українська гостинність: культура, бізнес чи традиції?», «Екотехнології – стратегії майбутнього» учасники заходу обмінялися думками щодо актуальних питань транскордонного співробітництва.

Джерело: сайт МЗС України

Відео виступу Посла України в РП М.Мальського

http://dyvys.info/polityka/uhoda-pro-asotsiatsiyu-tse-enerhetychna-bezpeka-ukrajiny-malskyj-video.html

http://dyvys.info/kultura/yakscho-polityky-ne-buly-u-lvovi-to-vony-ne-buly-u-evropi-malskyj-video.html