Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Усе буде, треба тільки взяти і зробити, – А. Садовий на Форумі (Zaxid.net)


На відкритті ХІІІ Міжнародного економічного форуму у Трускавці, під час пленарного засідання, до учасників з вітальним словом звернувся міський голова Львова Андрій Садовий. Він розповів про досягнення і започаткування Львова, однак наголосив, що всього можна досягти, скориставшись гаслом президента УКУ Бориса Ґудзяка «Візьми і зроби».

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Міський голова розповів про людський потенціал Львова: «У Львові є 150 тисяч студентів і багато університетів, якими ми гордимося. Але в нас є і новий Український Католицький Університет, який активно розвивається. Його президент, владика Борис Ґудзяк, гаслом університету визначив фразу «Візьми і зроби!».

Усе, що місто планує і розвиває, буде лише тоді, коли буде віра і довіра, додав мер Львова.

«Потрібно брати і робити, і робити кожен на своєму місці», - наголосив він.

Андрій Садовий розповів присутнім про останні розробки міста: «Влітку ми відкривали новинку – перший львівський низькопідлоговий трамвай, який нічим не поступається своїм аналогам. Проте він вдвічі дешевший та на 90% зроблений з українських матеріалів. Це надзвичайно технологічний продукт. Ми за останні роки активно розвинули два кластери: ІТ та туризму. До кінця цього року ми очікуємо прийняти 1,9 млн туристів, а це понад 10 тис. робочих місць. ІТ-галузь розвивається на 30% кожного року».

Крім того, за словами мера, місто має потужні амбіції щодо Євробаскету 2015 року і пройде всі випробування боротьби за Олімпіаду 2022 року.

«Після підписання угоди про асоціацію з ЄС для нас відкриються ще більші перспективи. Зараз місто працює над індустріальним парком. В нас є земельна ділянка, ми прийняли всі необхідні рішення і зараз працюємо з відповідними державним установами», - додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Трускавці на Львівщині розпочався ХІІІ Міжнародний економічний форум. У його програмі – чимало визначних постатей, дискусій, зустрічей з потенційними інвесторами. Наразі перед публікою виступив віце-прем'єр України Олександр Вілкул. Він розповів про туристичний потенціал України.

Джерело: Zaxid.net