Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

До 2022 року кількість туристів в Україну повинна зрости удвічі, а також Авіаційна галузь України вийшла з кризи – О. Вілкул (Дивись інфо, відео)

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул розповів про великі перспективи, які відкриються перед  Україною у разі підписання Угоди про асоціацію. Про це Вілкул розповів під час Міжнародного економічного форуму у Трускавці, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

Урядовець також наголосив, що уряд готовий формувати зважену тарифну політику та підтримувати постійний, відкритий і чесний діалог із інвесторами.

Вілкул також повідомив, що станом на сьогодні Україна у рік приймає 25 мільйонів туристів.

«Це досить непогано, адже за останній рік кількість туристів зросла на 1 мільйон 100 тисяч. Уряд уже прийняв концепцію Державної програми розвитку туризму до 2022 року і ми ставимо перед собою дуже амбітну мету – збільшення кількості туристів удвічі – до 50 мільйонів», – сказав Олександр Вілкул.

Він також наголосив, що завдяки цьому у самій Україні буде значно збільшено кількість робочих місць у сфері туризму.

Зараз, за його словами, у цій сфері працює 350 тисяч осіб, а до 2022 року ця кількість повинна зрости до 1 мільйона.

«Сфера туризму в Україні – це 2,5% ВВП, а у середньому у Європі – 9%. У кращих країнах – 12%, тому культурні та спортивні свята є каталізатором не лише розвитку інфраструктури, але й туристичної галузі», – підсумував віце-прем’єр Вілкул.

Деталі та відео-сюжет на: інтернет-порталі "Дивись-інфо"

Також, цього року Україною уже досягнуто 6% зростання пасажиропотоку через українські аеропорти. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

Як розповів урядовець, серйозним ударом для галузі було те, що компанія «Аеросвіт» стала банкрутом.

«Три доби цілодобово працював уряд і вивозив людей з аеропортів усього світу», – прокоментував Вілкул.

Він також повідомив, що авіаційна галузь не лише вийшла з кризи, але й показує дуже непогану динаміку.

Деталі та відео-сюжет на: інтернет-порталі "Дивись-інфо"