Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

IV Львівський Міжнародний Економічний Форум

IV Міжнародний Економічний Форум  ”Через добросусідство – до процвітання об’єднаної Європи”, метою якого було обговорення питань міжрегіонального та транскордонного співробітництва у контексті розширеної Європи та сусідства України з ЄС, а також презентація економічного потенціалу Львівщини та її пріоритетних інвестиційних проектів.

До участі у Форумі зголосилися делегації з 15 країн світу, серед них: Україна, Австрія, Азербайджан, Республіка Білорусь, Великобританія, Казахстан, Литва, Республіка Польща, Російська Федерація, Словаччина, Сполучені Штати Америки, Чеська Республіка, Угорська Республіка, Узбекистан, Японія, а також представники Міжнародних організацій та робочих органів регіонів. Відбудуться 15 різноманітних конференцій, круглих столів, семінарів, а також, вперше, прямий Інтернет-міст з м.Фрайбург (ФРН).
Безперебійне та якісне озвучення роботи форуму забезпечує Львівська філія ВАТ “Укртелеком”. Окрім цього, філією проведена низка організаційно - технічних заходів, зокрема, встановлено 2 телефонні номери з послугою Інтернет xDSL та 4 телефони для штабу економічного форуму, два проекційних телевізори (1,5 м по діагоналі) , відео та комп’.ютерну техніку. Відтак, прямий репортаж про роботу IV Міжнародного економічного форуму , який транслюється на каналі Львівського телебачення, можна одразу переглянути безпосередньо на форумі, завдяки встановленому телевізору та апаратури від ЛФ ВАТ “Укртелеком”.